Hakkımızda


Hakkımızda Üyelerimizin kaliteli bir sohbet ortamı yakalayabilmelerini sağlayan sohbet sitesidir. Basit ve ücretsiz üyelik ile sizlerin daha rahat bir ortamda sohbet etmenizi ağ kopmaların olmadığı, sohbet ederken radyo dinleyeceğiniz bir ortam yaratma için her gün daha fazla yenileniyoruz. Türk aile yapısına uygun elit ve güvenilir bir ortamda sizlerde gönül rahatlığı ile yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Her yaş grubuna ait odalarla birlikte yeni insanlar tanıyarak farklı yörelerin kültür yapısını öğrenerek bilgi hazinenizi geliştirebilirsiniz. İletişim bölümünden her türlü istek ve şikâyetlerinizi dile getirerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz. Kaliteli bir sohbet için üye olmanız yeterlidir.

Misyonumuz

Seviyeli ve huzurlu bir sohbet ortamı için canla başla çalışırız. Adminlerimiz ile sohbet odalarının güvenliğini ve huzurunu sağlarız. Amacımız en iyi sohbet sitelerinden biri olabilmek.

Kadromuz

Sohbet odalarında seviyeli sohbet ortamının devamlılığını sağlamak için yöneticilerimiz bulunmaktadır. Admin ve Moderatorlerimiz ile yaşamış olduğunuz sorun ve öneriler için iletişim kurabilirsiniz.

Yetkili Admin: Vural Bayrak

Admin Yardımcısı: Ahmet Soyaklı

Moderatorler: AskinL, FuatYXLV, Cisem45, EdaaLove